космеТОЛОГІЯ

космеТОЛОГІЯ


Наші лікарі – також досвідчені та успішні дермато-косметологи.

Володіють усіма методами сучасної косметології.

Крім цього, кініка hair Help оснащена найкращим у країні обладнанням.

Тому наші клієнти зручно поєднують лікування проблем волосся/шкіри та догляд за собою або серйозну анти-вікову терапію.

Консультація дерматокосметолога
Для формування гарного, привабливого та неповторного образу потрібно враховувати безліч нюансів, серед яких важливу роль відіграють стан волосся та шкіри. Хронічний стрес, втома, неправильний догляд, незбалансоване харчування, нестача сну та інші фактори повсякденного життя впливають на здоровий вигляд вашої шкіри обличчя, видаючи втому та секрети, про які хотілося б промовчати. Професійний та комплексний відхід від нашої команди дерматокосметологів вирішить будь-яку з ваших проблем. Ми працюємо тільки з перевіреними та топовими засобами космецевтики, пропонуючи весь спектр косметологічних процедур: ліфтинг, пілінг, ревіталізація, чищення тощо. Наші лікарі використовують індивідуальний план корекції та підбирають догляд для кожного пацієнта, сповідуючи філософію м'якої антивікової терапії, без гіперкорекції та потворної диспропорції. Дозвольте собі професійний догляд за шкірою та ваш образ буде досконалим завжди.
МЕЗОТЕРАПІЯ
Сучасний метод ін'єкційного омолодження, в основі якого введення в глибокі та середні шари шкіри спеціальних коктейлів. Дозволяє підвищити тонус та еластичність шкіри обличчя, запустити процеси її регенерації, відновити водний баланс, покращити колір, розгладити зморшки та спровокувати процеси вироблення організмом колагену. Досвід та кваліфікація наших лікарів дозволяють гарантувати безболісність, безпеку та ефективність процедури. Тривалість курсу та комплекс препаратів визначає лікар виходячи із віку пацієнта, стану шкіри та особливостей його організму.
БОТУЛІНОТЕРАПІЯ
Ботулінотерапія займає позицію лідера серед процедур, спрямованих на корекцію мімічних зморшок. Дозволяє безпечно усунути динамічні зморшки шляхом розслаблення м'язів обличчя, які відповідальні за їх формування. Головний плюс процедури – досягнення довгострокового ефекту за короткий термін. При цьому немає впливу на чутливість та кровопостачання в області введення. Необхідний обсяг препарату для корекції тих чи інших зморшок визначає лікар після здійснення огляду пацієнта з огляду на особливості його шкіри та м'язів. Ретельність та обережність наших фахівців гарантує ідеальний ефект та максимальний тривалий результат.
ПЛАЗМОЛІФТИНГ ENDORET
Важливо, що у hair Help використовується плазмотерапія технології PRGF ENDORET!
Слід звернути увагу, що далеко не всі види плазмотерапії ефективні та безпечні. Тільки технологія PRGF Endoret дозволяє отримати якісну плазму, що містить фактори росту, які і дають цей результат у лікуванні.
У чому відмінність PRGF ENDORET від усіх існуючих плазмотерапії?
За будь-якої плазмотерапії матеріалом є власна кров пацієнта. Але дуже важливо, який стабілізатор буде використано для отримання плазми!
Якщо використовувати гепарин або цитрат кальцію, то ефективність даної процедури є сумнівною, а іноді може викликати негативну реакцію шкіри. Якщо говорити про результат, то він може настати після великої кількості процедур або не настане зовсім.
У технології PRGF ENDORET використовуються спеціальні пробірки з активатором, який дозволяє вивільнити з плазми білки та тромбоцитарні фактори росту - саме це дає вирішальну перевагу та високу ефективність технології PRGF перед іншими технологіями в плазмотерапії!
По-перше, ми отримуємо активовану плазму без лейкоцитів. Цю плазму можна використовувати при запальних та аутоімунних процесах шкіри.
Друге - частота та кількість застосування. Через високу ефективність PRGF необхідно провести лише кілька процедур для появи результатів. При проведенні плазмотерапії за іншими технологіями – ефективність у трихології – низька, а в деяких випадках – відсутня взагалі!
Крім цього, з технологією ENDORET ми отримуємо плазму, з ФАКТОРОМ ЗРОСТАННЯ, що дає максимальний ефект у всіх сферах застосування - як у трихології, так і в косметології.
КОНТУРНА ПЛАСТИКА
Ця ін'єкційна методика є однією з найбільш затребуваних в естетичній медицині. Вона дозволяє коригувати вікові зміни, форми, контури та обсяги обличчя, приховувати рубцеві зміни та анатомічні вади без операційних втручань завдяки введенню під шкіру препаратів – філерів. Контурна пластика обличчя є гідною альтернативою пластичної хірургії. При цьому процедура має мінімальну травматичність, не вимагає великої кількості часу на проведення та реабілітацію, забезпечує швидкий результат. Наші лікарі підберуть оптимальний препарат та дозування, залежно від завдання, яке ви хочете вирішити, індивідуальних особливостей та віку. Це допоможе досягти натурального та тривалого ефекту.

Made on
Tilda